Zapisz na liście ulubionych produktów
Stwórz nową listę ulubionych produktów

Porady Babuszki

Czarne mydło do ciała i włosów – dlaczego jest takie wyjątkowe?

Cieszę się, że trafiłaś na mój blog! Zapewne wiesz, że moje ziołowe kosmetyki z Syberii bazują na formułach prosto z zielnika – znanych i cenionych od pokoleń. Wśród nich jest receptura iście cudowna, wyjątkowa i uwielbiana przez wiele z Was. O czym mowa? O czarnym mydle do ciała i włosów, naturalnie! Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Ci, dlaczego jest ono tak cenne. Zaparz sobie herbatki i słuchaj…

Czytaj więcej
Rokitnik ałtajski - zbieranie, działanie, wykorzystanie w domu

Rokitnik ałtajski jest krzewem o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Występuje przede wszystkim na terenie łańcucha górskiego Ałtaj, który obejmuje tereny Azji Środkowej. To właśnie na stromych, górzystych terenach rokitnik radzi sobie najlepiej. Roślina cechuje się wysokimi zdolnościami adaptacyjnymi, dlatego można uprawiać ją nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych.

Czytaj więcej
Jak przyspieszyć wzrost włosów z ziołowymi kosmetykami?

Wiele wyciągów i ekstraktów z ziół skutecznie wspomaga wzrost włosów. Wybór naturalnych kosmetyków, których bazą są ziołowe olejki i ekstrakty to świetny sposób na przyspieszenie wzrostu włosów i ich dogłębne odżywienie. W celu uzyskania jak najlepszego efektu warto dobrać kilka kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy, które wspomagają wzrost kosmyków. Odpowiednio skomponowany zestaw sprawi, że Twoje włosy zostaną pobudzone do szybkiego wzrostu!

Czytaj więcej
pixel