Zapisz na liście ulubionych produktów
Stwórz nową listę ulubionych produktów

Ziołowe kosmetyki z Syberii

Ziołowe kosmetyki z Syberii Ziołowe kosmetyki z Syberii
Moc syberyjskich ziół i wiedza Babuszki Agafii w skutecznej pielęgnacji skóry i włosów.
list
Ziołowe kosmetyki z Syberii
Pielęgnacja Babuszki Agafii to wiedza, tradycja i doświadczenia wielu pokoleń syberyjskich zielarek, z których ja, Agafia Jermakowa, jestem ostatnia. Dlatego opracowałam receptury, które w naturalny sposób dbają o zdrowie i piękny wygląd Twojej skóry i włosów. Wejdź do mojego sklepiku i zanurz się w świecie ziół, naturalnych aromatów i opowieści o tajemnicach Syberii.
Zwą mnie Babuszka Agafia, wychowałam się z dala od zgiełku miasta, wśród natury, dzikich lasów i łąk Syberii. Zielarstwa uczyłam się od swojej babci, która przekazała mi całą swoją wiedzę o sposobach wykorzystania ziół i roślin do tworzenia specyfików co to zatrzymają zdrowie, piękno i młodość skóry i włosów.
Dzisiaj stara już jestem i więc przyuczyć kogo bym chciała. Wnusi nie mam żadnej, więc Ciebie nauczę! Chodź, siadaj tu przy ogniu, a ja ci opowiem jak to kiedyś bywało u nas na Syberii. Pokażę Ci jakie ziele zbierać, a jakiego nijak nie ruszać. Opowiem, które ze sobą łączyć, a których nawet nie kłaść razem, bo uschną i moc stracą. No to jak? Łyknij se tej herbatki z różeńca, bo on na pamięć Ci dobrze zrobi i słuchaj...
BabuszkaAgafia
list list
Filozofia marki
Tradycje zielarstwa oraz przekazywane z pokolenia na pokolenia mądrości ludowe dziś ponownie zyskują na znaczeniu, łączą niezależnie od wieku, gdyż wywodzą się z natury, a nic tak nie jednoczy jak właśnie ona. Syberyjska zielarka Agafia Jermakowa doskonale wiedziała jak tę wiedzę wykorzystać w pielęgnacji ciała i zmysłów. Niosąc dalej jej myśl, kosmetyki Babuszki Agafii odzwierciedlają holistyczne podejście do piękna, świadomości, że prawdziwe wypływa z wewnątrz oraz jak ważny wpływ odgrywa w nim dieta i styl życia.
Pielęgnacja Babuszki Agafii to prawdziwa inspiracja która otwiera kolejne pokolenia na wiedzę jak czerpać z natury w życiu codziennym.
picture
Dziewicza natura Syberii
Niskie temperatury, krystalicznie czyste źródła, dzika przyroda, tereny niedostępne dla człowieka to stanowi o tym, że na Syberii rządzi natura. To jeden z najczystszych regionów świata. Nieskażona natura wytrwale broni się przed jednym z najsurowszych klimatów.
Czy wiesz dlaczego zioła Syberii są tak wyjątkowe?
temperatury
Nieprzyjazne warunki i niskie temperatury wpłynęły na wzrost odporności syberyjskiej roślinności.
leaves
Zioła i owoce Syberii posiadają niezwykle wysoki poziom odżywczych składników i antyoksydantów.
heals
Syberia to dom wielu adaptogenów np.: cytryńca chińskiego, rożeńca górskiego, żeń-szenia syberyjskiego i aralii mandżurskiej.
Syberyjskie rośliny to prawdziwa kumulacja mocy, która podnosi skuteczność pielęgnacji oraz regeneracji i odmładzania skóry i włosów.
list
Receptury prosto z zielnika
Wszystkie kosmetyki Babuszki Agafii bazują na naturalnych, czystych ziołach wykorzystywanych od wieków w tradycyjnych, syberyjskich recepturach pielęgnacyjnych. Bogate dziedzictwo kulturowe, wiedza i miłość do natury pozwoliła stworzyć
produkty
proste lecz niezwykle skuteczne. Każde zioło same w sobie to niespożyta moc działania, ale dopiero umiejętność ich łączenia potęguje działanie.
picture
mountains_and_flowers
Adaptogeny
Adapto (z greckiego) czyli przystosować się. Adaptogeny to wyjątkowe rośliny ułatwiające przystosowanie się organizmu do niekorzystnych warunków środowiskowych. Syberyjskie rośliny i zioła adaptogenne potrafią przetrwać w temperaturze nawet do -50 stopni Celsjusza
Poznaj działanie adaptogenów na urodę!
temperatury
Regenerują oraz
przynoszą ukojenie
temperatury
Ujędrniają
i zwiększają elastyczność
leaves
Działają antyoksydacyjnie
i przeciwstarzeniowo
heals
Chronią przed szkodliwym działaniem
czynników zewnętrznych.
Wśród roślin adaptogennych wykorzystywanych w kosmetykach Babuszki Agafii znajduje się rożeniec górski, aralia mandżurska, cytryniec chiński i żeń-szeń syberyjski.
list
Certyfikaty Natury
Jakość kosmetyków Babuszki Agafii potwierdzają kolejne certyfikaty przyznawane przez największe i najbardziej znane organizacje certyfikujące produkty naturalne i wegańskie. W ofercie kosmetyków Babuszki Agafii znajdą się produkty oznaczone certyfikatem VEGAN, ECOCERT, BDIH w standardzie Cosmos Natural.
Vegan Ecocert BDIH
pixel